Restauracja DO RE MI 

Nasza restauracja składa się z dwóch klimatyzowanych sal konsumpcyjnych umieszczonych na dwóch kondygnacjach (łącznie 52 miejsca) oraz ogródka letniego (ok. 30 miejsc).

Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy, a sala "dolna" pozwala nam na zorganizowanie imprezy tanecznej z DJ-em lub muzyką na żywo. Oprócz tego sala "dolna" to idealnie miejsce na zorganizowanie imprezy okolicznościowej, spotkania, urodzin, chrzcin, itp.

Na sali "górnej" oprócz codziennej konsumpcji, można posłuchać dobrej muzyki oraz dowiedzieć się o szerokiej ofercie naszej restauracji. 

Ogródek letni natomiast jest świetnym miejscem, gdzie można na świeżym powietrzu zjeść obiad lub spotkać się z przyjaciółmi przy kawie, zimnych napojach lub piwie.

 

Klienci o Restauracji DO RE MI  

 • Restaurację Do Re Mi odwiedzam bardzo często. Przede wszystkim polecam smaczne, domowe i tanie obiady. Lokal jest zawsze czysty i zadbany a obsługa dba o dobre samopoczucie Klienta. Miałam również okazję pobawić się na "Babskim Combrze" i Dniu Kobiet. Imprezy były przednie.

  Anna Skulik

  Mysłowice

 • Zdecydowanie polecam 2-daniowy domowy obiad praktycznie w cenie kebaba. Sympatyczna obsługa, świetny kucharz. Bywam w restauracji kilka razy w tygodniu i nie zamierzam przestać.

  Bartek Zieliński

  Mysłowice

 • Faktycznie jest smacznie, zdrowo i koncertowo. Podoba mi się urozmaicone menu oraz ładny wystrój lokalu. Ważne też, że obiady są na moją kieszeń emeryta. Polecam wszystkim tę restaurację!

  Mirek Kowalski

  Mysłowice